DOPRAJTE SI DOKONALÝ SPÁNOK V POSTELIACH BEDEUR

S radosťou a vášňou pre Vás Bedeur od roku 2014 vyrába luxusné postele z prírodných materiálov.

Základnú ponuku tvoria štyri modely postelí, ktoré sa líšia výškou a zložením prírodných materiálov a nedávno pribudla aj polohovateľná posteľ Adjustable.
Hlavnou pružiacou zložkou v boxe a matraci sú pružiny zo švédskej ocele a v prípade že vám pružina nevyhovuje, v ponuke je aj model so 100% prírodným kaučukom.

Ich vizitkou je individuálny prístup a starostlivosť. O vašu posteľ sa postarajú v rámci First class služieb, ktoré zahŕňajú napríklad tepovanie postele, refresh toppera, alebo zameranie priestoru.
Vašu novú posteľ privezú a nainštalujú, a pokiaľ si to budete želať, po čase upravia nožičky do požadovanej výšky, či farby. Zdarma je aj výmena tuhosti matraca, aby bol váš pocit zo spánku naozaj dokonalý.

A vám sa aj po tisíc a jednej noci bude spať ako v bavlnke.

KAŽDÁ POSTEĽ JE UNIKÁT

Postele Bedeur vyrábajú vlastnými rukami tí najlepší a najskúsenejší stolári, čalúnnici a šičky. Ručná výroba im umožňuje predviesť svoje majstrovstvo a precíznosť pri každom kroku. A to je skutočný luxus.

Nechajte sa inšpirovať v galérii na www.bedeur.com alebo navštívte showroom Bedeur v Atriu na 1. poschodí, kde Vám poskytnú prvotriedny servis a poradia vám, aká tvrdosť a zloženie matraca sú pre vás vhodné. Ochotne vám pomôžu aj s výberom rozmeru a zloženia boxu, toppera i povrchovej látky.

ZNAČKY, KTORÉ ZASTUPUJEME

>      BEDEUR