WOODSERVICE

Wood Service sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných postelí z laminovanej drevotriesky v hrúbke 38mm, ktoré sú určené pre všetkých s jasným cieľom – zabezpečiť si zdravé a pohodlné miesto na spánok a oddych. Prednosťou týchto postelí sú najmä materiály predstavujúce základ pohodlnosti a životnosti. Rám postele vyhotovujeme z drevodekoru, ktorý je pospájaný kvalitným kovaním od overených výrobcov. Konštrukcia postele poskytuje pevnosť, stabilitu a dostatočnú oporu pre telo. Prednosťou našich postelí je tiež možnosť  výberu postele s úložným priestorom. Úložný priestor zvýši odkladacie kapacity vo vašom bývaní. Na každej strane úložného priestoru sú odvetrávacie mriežky, ktoré zabezpečujú cirkuláciu vzduchu. V našej ponuke sa nachádzajú aj postele z línie Kráľovská veľkosť vyznačujúce sa nadštandardnou výškou, ktorá je 55 cm.

Okrem postelí vám Wood Service ponúka aj kompletnú realizáciu spálňového nábytku, a to vstavané skrine, nočné stolíky či komody. Vybrať si môžete z mnohých prevedení či farebných odtieňov dreva.

Značky ktoré zastupujeme:
  • Ametist
  • Softissimo
  • LB Bohemia
  • Tropico

Náš web používa súbory cookie, pomocou ktorých Vám poskytujeme lepšie služby. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií Súhlasím