LETO V INTERIÉRI

Presne tak, ako si váš šatník či botník každé ročné obdobie žiada zmenu, to isté si pýta aj váš interiér. Tento rok nás leto prekvapilo o čosi skôr, a preto je prirodzené, že si v ňom už svoje miesto snažia vydobyť pestré a sýte farby, vzory a hlavne rastliny. Takisto, čo sa materiálov týka, nábytok dopĺňajú kovové rámy, doplnky zo skla alebo kameňa. Vpustite k vám domov leto s našimi vychytávkami z Atria.

KOMBINUJTE NEKOMBINOVATEĽNÉ

Leto hýri farbami a pulzuje životom. Práve túto náladu by ste sa mali snažiť pretaviť aj do vášho interiéru a docielite ju za pomoci pár jednoduchých trikov.

Nebojte sa vybrať si viac ako iba jednu dominantnú farbu. Pokojne ich môže byť aj viac. Trendom sú kombinácie teplých a studených odtieňov, ktoré k sebe na prvý pohľad neladia alebo sa dokonca priam bijú. Skúste si napríklad obývačku zariadiť so sivým gaučom, ktorý doplníte o kreslo v horčicovej alebo pomarančovej farbe, ako sme si všimli v showroome predajne Greso. Sme si istí, že táto kombinácia vašich hostí zaručene zaujme.

MODRÁ JE DOBRÁ

Hitom roka je aj indigová modrá. Tú u nás nájdete na nábytku, ale aj doplnkoch. Nás zaujala napríklad jedálenská zostava v predajni Sedya. Okrem toho, že ju nájdete v tejto výraznej farbe, ide aj o spojenie s atypickým tvarom nábytku a materiálu. Výborne sa hodí ku skleným alebo kamenným vázam či fragmentom.

KONTAKT S PRÍRODOU

V interiérovom dizajne sa objavujú túto sezónu prvky so zvieracími alebo rastlinnými motívmi. Nájdeme ich hlavne na potlačiach vankúšov alebo v podobe iných doplnkov. Skvele oživia priestor a dodajú pocit prepojenia s prírodou, ktorý sa stáva čoraz vzácnejším.

Prajeme vám krásne leto s Atriom!

Náš web používa súbory cookie, pomocou ktorých Vám poskytujeme lepšie služby. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií Súhlasím