Pravdepodobne sa asi všetci zhodneme na tom, že po zimnom období potrebujeme načerpať novú energiu. Dať si akýsi detox a naštartovať svoje telo a myseľ. Vymeniť šatník a zbaviť sa všetkého, čo nás zbytočne zaťažuje. Áno, presne tieto pocity a rituály charakterizujú jar. Tá je svojimi farbami, ľahkosťou a sviežosťou akoby novým nádychom. Hneď na jej začiatku oslavujeme Veľkú noc, ktorá sa právom považuje za sviatok jari. Inšpirujte sa pri jarnom dekorovaní vašej domácnosti v našej predajni Villeroy & Boch, odkiaľ určite neodídete naprázdno!

Jarná kolekcia vo Villeroy & Boch sa nechala inšpirovať nedeľným obedom alebo “brunchom”, stráveným s rodinou a blízkymi v obklopení prírody. Prírody nielen v exteriéri, ale aj na tanieroch, servise a všetkých doplnkoch. Rozkvitnuté taniere plné jarných kvetov, symboly nového života v podobe kuriatok, či zajacov a záplava farieb. To všetko v spojení s čistým bielym porcelánom.

Nápad sviatočného rodinného obeda bol zásahom do čierneho. Veľká noc je naozaj o stretnutí rodiny, ktoré sa bez fantastického domáceho jedla od mamy alebo babičky naozaj nezaobíde. Villeroy & Boch prichádza aj s nádhernou farebnou radou kuchynských nádob a náčinia. Nájdete tu moderný aj tradičný dizajn a prevedenie. Nielen v móde, ale aj v interiérovom dizajne totiž platí, že stará láska nehrdzavie a my sa v nových radách stretávame s retro štýlom, ktorý nám nostalgicky pripomína detstvo a prázdniny u starej mamy.

Zvyknete si dávať aj predjedlo? Nie, tentoraz nemáme na mysli domáci chlebík alebo šunkovú rolku. Hovoríme o predjedle v podobe krásne prestretého stola, ktorý predurčuje, že dnes to bude stáť naozaj za to! Aj podľa neho totiž spoznáte stolovanie a zvyky hostiteľov. Nič tak nepriláka oči, ako čistý stôl s prestieraním, ktoré v sebe snúbi kultúru a veľa napovie o vkuse.

Obed bol famózny a teraz nastal čas na siestu a rodinnú debatu pri káve, čaji a koláčiku. Nech už je váš výber akýkoľvek, servírujte v štýlovom servise. Nech sa vaši hostia cítia ako u kráľovnej na čaji o piatej!

Oslávte Veľkú noc so svojimi najbližšími a buďte pre nich tými najlepšími hostiteľmi! Či už to bude veľký obed, návšteva spojená so šibačkou alebo nečakaný zvonček pri dverách. Naša predajňa Villeroy & Boch vás milo prekvapí svojím pestrým a originálnym sortimentom, ktorý vzdáva hold jari! Príjemné nákupy praje vaše Atrium!

Náš web používa súbory cookie, pomocou ktorých Vám poskytujeme lepšie služby. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií Súhlasím