POĎTE SA NALADIŤ NA JAR V NAŠOM ATRIU!

Tiež sa vám zdá, že ste iba včera zdobili vianočný stromček? Neskutočne ten čas letí! Možno ešte máte v byte posledné kúsky vianočnej výzdoby, no je najvyšší čas odložiť ich na budúci rok a vymeniť ich za svieže jarné novinky z nášho Atria!

Určite nám dáte za pravdu, že už asi každému z nás chýbajú teplé slnečné lúče, hrejivé jarné farby a sviežosť. Zatiaľ čo vonku štípe mráz, vy sa nenechajte odradiť a privolajte si dnu jar!

ROZKVITNUTÁ LÚKA

Vdýchnite bytu život a preneste si domov kúsok prírody! Ak túžite po zeleni, o ktorú sa netreba starať, zadovážte si niečo s kvetinovými motívmi, ktoré sú v kurze. Nezostaňte však iba pri nenápadných kúskoch. Naopak, oživte vázu veľkou kyticou kvetov a na gauči sa obklopte vankúšmi s potlačou rastlín!

NEOBYČAJNÉ SKLO

Jar je sama o sebe synonymom ľahkosti a sviežosti a presne v tomto duchu by sa mali niesť aj doplnky. Sklo je na tento účel ako stvorené! Nebojte sa experimentovať a skúšajte nové tvary či farby. Sezóna sa bude niesť v znamení sýtych pastelových farieb, ktoré skvele kontrastujú s klasickým nábytkom a interiérom neutrálnych tónov. Tyrkysová, fuksiová alebo fialová neboli nikdy trendovejšie!

NÁBYTOK

Príroda hlása svoj návrat, ktorý sa prejavuje aj na nábytku. Častým prvkom je drevo v jeho prirodzenej podobe s minimálnymi úpravami. To sa dobre kombinuje s pleteninou, použitou napríklad na taburetoch.

Ak sú pre vás každoročné trendy príliš rýchlou zmenou, stavte na neutrálny material a farby nábytku a skombinujte ich s aktuálnymi doplnkami sezóny, ktoré sa vymykajú všednosti. Pohovku ozvláštnite farebnými vzorovými vankúšmi alebo si iba dokúpte atypický kúsok. U nás v Atriu nájdete aj peknú pohovku v provensálskom štýle levanduľovej farby.

LUXUS A METALICKÉ ODLESKY

Zakomponujte do vašich priestorov kov a metalické prvky, ktoré prinesú potrebnú dávku prepychu. Postupujte však veľmi jemne, aby ste to neprehnali. Úplne postačí stolík alebo pohovka s kovovými nohami alebo rámom. Prípadne použite doplnky ako metalické vázy, misky alebo svietniky.

STOLOVANIE

Urobte si z rutiny udalosť dňa a začnite stolovať vo veľkom štýle! Potešte okrem vašich chuťových pohárikov aj oči a prestrite stôl v jarnom duchu. Použite napríklad klasický biely servis, avšak s rafinovanými hranatými tvarmi a kombinujte ho s farebnými doplnkami, ktoré môžete obmieňať podľa príležitosti.

Vpustite s Atriom jar do vašej domácnosti! Prajeme vám príjemné nákupy našom dome nábytku a dizajnu.

Náš web používa súbory cookie, pomocou ktorých Vám poskytujeme lepšie služby. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Viac informácií Súhlasím